سخت افزارهای مرتبط با نرم افزار

سخت افزارهای مرتبط با نرم افزار

بارکد خوان در سیستم پایانه فروشگاهی به صدور سریعتر فاکتورها کمک می کند. به این ترتیب در صورتی که شما صندوق دار یک فروشگاه باشید و از تجهیزات صندوق فروشگاهی بهره مند باشید با اسکن کردن بارکد روی محصولات به سرعت میتوانید عنوان کالا را در ردیف کالاها اضافه نمایید و در نتیجه در طول روز به تعداد بیشتری از مشتریان در زمانی    بسیار کمتر خدمات ارائه کنید.

 

فیش پرینتر یکی از الزامات تجهیزات صندوق فروشگاهی می باشد که در فروشگاه ها، سوپر مارکت، هایپر مارکت و … به وفور مورد استفاده قرار میگیرد. این پرینترها در انواع مختلف و با سایز کاغذهای مختلف موجود می باشند که در هر کسب و کاری بنا به نیاز می توانند انواع این پرینترها را جهت پرینت فاکتور خدمات و کالاها برای پایانه فروشگاهی خود خریداری نمایند.

 

ترازوی دیجیتال با قابلیت اتصال به نرم افزار حسابداری فروشگاهی آس می تواند امکان اندازه گیری میزان و اندازه و وزن کالاهای خاص را برآورد کند و به صورت خودکار در برنامه درج کند. با این روش سرعت صدور فاکتور در فروشگاه های خرده فروشی که محصولات وزنی به فروش می رسانند بسیار سریعتر خواهد شد.

 

دستگاه های کالر آیدی ، سخت افزارهایی هستند که با اتصال به کامپیوتر، قادر هستند شماره تلفن فرد تماس گیرنده را شناسایی کنند. امروزه تشخیص اطلاعات فرد تماس گیرنده همواره از مباحث روز دنیای تجارت محسوب میشود و ضرورت این امر در راستای ارتقاء کیفیت خدمات به مشتریان ، از راهکارهای موثر و مورد توجه مراکز تجاری محسوب میشود ، بهره گیری از این دستگاه ها در محصولات ما ، باعث شده است تا مراکز استفاده کننده از نرم افزارها ، خطوط تلفن خود را با استفاده از آن کنترل و مدیریت نمایند. و از طرفی علاوه بر سرعت بهتر در ارائه خدمات به مشتریان ، به مدیران این امکان را میدهد تا با تهیه گزارشات دقیق از تماس های دریافت شده از مشتریان ، اطلاعات آماری مورد نظر خود را از وضعیت تماس های ایشان بدست آورند.